Rozváděč PUR2a

Možné verze rozváděčů

Řídící desky PUR2a

Ceník

Manuál rozváděče PUR2a

 

Nabídka rozváděčů a řídích desek

PUR2a

 

Nabízíme vám:

 

Záruka: Na kompletní rozváděče a na řídící desky PUR2a poskytujeme plnou záruku 36 měsíců nebo 1 000 000 jízd. Záruční i pozáruční opravy jsou prováděny výměnným způsobem do několika hodin (podle možností dopravy).

Dodací lhůty: Dodací lhůta kompletních rozváděčů jsou čtyři týdny nebo, v případě nutnosti, sedm pracovních dní. Dodací lhůta řídících desek a ostatních komponent jsou dva týdny. Ke každé dodávce rozváděče nebo hlavní řídící desky dostanete zdarma kompletní manuál a elektro dokumentaci (základní schéma). Na objednávku vám upravíme el. schéma podle vašich požadavků.

Školení: Při nákupu prvního kompletního rozváděče provedeme u vás zdarma školení před jeho montáží. Po skončení jeho montáže provedeme zdarma oživení rozváděče a kontrolu a seřízení výtahu, vše spojené se školením. Cena dopravy není započítána. V případě potřeby provedeme u vás další školení vašich pracovníků. Toto školení je jednou za rok zdarma.

Servis: V případě, že se na námi dodaném rozváděči vyskytne kdykoliv v době záruky závada, kterou se vám nedaří odstranit, v  co nejkratší době přijedeme a závadu odstraníme. Pokud byl příčinou závady rozváděč nebo jeho příslušenství, je oprava provedena zdarma, jen za cenu dopravy.

Rozváděč PUR2a

Možné verze rozváděčů

Řídící desky PUR2a

Ceník

Manuál rozváděče PUR2a